ONLINE NÁBYTOK.eu

Vám ponúka kvalitný nábytok značky BRW. BRW nábytok sa výrába v poľskej republike z moderných a kvalitných materiálov. Okrem moderných systémov obsahuje nábytok BRW aj klasické. Nájdte tu aj čalúnený nábytok ako aj komplety či kuchynské zostavy.


Máte záujem nás kontaktovať? Použite niektorý z kontaktov.

Nábytok DASK s.r.o.
Jilemnického 47
036 01 Martin

IČO:              46 139 672  
DIČ:           20 2324 7402
IČ DPH: SK 20 2324 7402

Tel. 1:   043 430 60 16
Tel. 2:   0911 356 610 
email:   onlinenabytokeu@gmail.com

 
Hľadáte spoľahlivého partnera pre vybavenie a zariadenie vášho bytu , domu alebo firmy?  Naša ponuka zahŕňa početné kolekcie izbového, kancelárskeho a kuchynského nábytku v klasickom i modernom štýle, široký sortiment stolov a stoličiek i bohatý výber čalúneného nábytku. Dlhoročné výsledky našich dodávateľov potvrdzujú, že nami ponúkané výrobky charakterizuje vysoká kvalita a nadčasovosť odrážajúca súčasné trendy v dizajne. V snahe určovať trendy a spĺňať očakávania našich zákazníkov neustále rozširujeme ponuku .
 
Internetový obchod s nábytkom sme vybudovali, aby sme Vám mohli ponúkať tovar v tom najmodernejšom prostredí s množstvom nových funkcií. Nakupujete nábytok cez internet od zabehnutej firmy, a nie od garážovej firmy, pretože riziká takéhoto nákupu sú zrejmé. Naša firma je zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Firma je registrovanou spoločnosťou v SR, má všetky doklady potrebné na podnikanie, vlastných zamestnancov, sklad a kancelárie kde je možné vždy prísť riešiť svoj problém. Internetový obchod s nábytkom samozrejme vyžaduje tímovú prácu. Môžete sa spoľahnúť, že sa opierame len o tých najlepších programátorov, dodávateľov a spolupracovníkov.
 
Medzi našich dodávateľov patrí najväčší európsky výrobca nábytku Black Red White , jeden z popredných výrobcov v Európe. Kolektív našej firmy zbiera skúsenosti v odbore nábytku už veľa rokov a aj vďaka tomu vieme akého výrobcu Vám môžeme odporučiť tak, aby ste boli maximálne spokojní s cenou aj kvalitou. Veríme, že práve Vy budete mať úžitok z našej náročnej práce a vďaka nám sa stane Vaše bývanie krajšie a pohodlnejšie.